Vajíčka

pátek 29. květen 2009 20:16

Otázka házení vajec na pana Paroubka

Tak se nám na pana Paroubka snesla v různých koutech republiky sprška vajec ... Noviny mají titulek , Nova reportáž ... Vždycky musí být něco ... Pan Prezident hřímá cosi o ohrožení demokracie , dvojžidličkový pan Pecina zas do toho míchá nacismus ... pan Falbr též ... sedne si na tribuně na schody se slovy " Blíž k lidu . " ... Jen doufám , že chudák přepracovaná opět neusne ... Ze schodů by to bez pochyby bolelo. Je zvláštní jak se v těchto situacích politici rádi obrací k příkladům z dávné minulosti a vytahují přirovnání k nacismu. Přírovnávat házení vajec na arogantní , korupcí prorostlou garnituru s nacismem ? Nezlob te se na mne , ale už jen tohle mi přijde jako zneuctění památky všech nacismem zavražděných lidí.

A pan Paroubek nám hned odhalil , že za ty útoky může ODS ... Chyba není v něm ... Chraň Bůh

Neschvaluji házení vajec. Ale slovy klasika : " Absolutně nesouhlasím s tím , co říkáte , ale do smrti budu bojovat za to , abyste to říkat mohl."  Jen nechápu ten humbuk okolo toho a žaludek se mi obrací , při reakcích ČSSD na tyhle události.

Ubohé nejsou nálety vajíček ... Ubohý je Paroubek a celá jeho oranžová armáda ... Trhání transparentů a hlídkování policie na veřejných prostranstvích , kde se odehrává veřejný mítink strany , to není ohrožení demokracie ?

Vystihuje hod vejcem politický názor na ČSSD a jeho předsedu ? Ne ... To by musely létat dlažební kostky ...

Jan Páleník

Poslední články autora

Jan Páleník

Jan Páleník

Naprosto o všem.

Pracant s vlastním názorem

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora